Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, dla którego tworzenie stron internetowych jest pasją. Przez lata pogłębialiśmy swoją wiedzę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie. Teraz nadszedł czas, aby wystartować! Tworzymy ambitny zespół, otwarty na współpracę i nowe pomysły. Rozumiemy, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką firmy, ale też narzędziem marketingu oraz funkcjonującą maszyną, dlatego wybierając nas otrzymasz kompleksową usługę oraz opiekę dotyczącą strony internetowej.

tanie projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych jest procesem wieloetapowym. Realizowane przez nas strony internetowe łączą funkcjonalność z oczekiwaniami zamawiającego. Zawsze przed przystąpieniem do wykonania strony internetowej dokonujemy analizy jej charakteru i zakresu, a także grona adresatów. Nowoczesna strona internetowa obok atrakcyjnej szaty graficznej, musi uwzględniać wymogi pozycjonowania. Wszystkie projektowane strony internetowe podlegają optymalizacji SEO i są dostosowane do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych.

Analiza charakteru i zakresu treści projektowanej lub istniejącej strony internetowej

Z punktu widzenia odbiorcy najważniejszym elementem każdej strony www jest jej treść (przede wszystkim tekst i elementy graficzne). Tworzenie dedykowanej treści serwisu internetowego wymaga ustalenia grona potencjalnych adresatów strony, a także identyfikacja ich preferencji i upodobań. Kolejnym etapem jest optymalizacja opracowanej treści pod kontem wyszukiwarek internetowych, co ma podstawowe znaczenie dla pozycjonowania serwisu. Ważny jest m.in. odpowiedni dobór tzw. słów (fraz) kluczowych, które z jednej strony pozwolą na właściwą charakterystykę profilu strony internetowej, a z drugiej pozwolą na osiągnięcie wysokich wyników wyszukiwania.

Nowoczesny design

Atrakcyjna strona internetowa musi zachęcać do jej przeglądania - stosujemy topowe style. Odpowiednio dobrana kolorystyka, indywidualizacja motywów graficznych, które staną się motywem rozpoznawczym projektowanej strony internetowej, a także interaktywne banery i zdjęcia, komponowane są w harmonijną i funkcjonalną całość. W realizowanych i wdrażanych przez nas stronach www znajdziesz m.in. dynamiczne galerie i portfolia, które pozwalają na tematyczne sortowanie zdjęć i innych elementów graficznych oraz wiele innych interesujących rozwiązań, które spowodują, że to właśnie Twoja strona internetowa, blog czy sklep odniesie sukces. Wszystkie moduły i elementy graficzne realizowanych przez nas stron internetowych są responsywne, co oznacza, iż zmieniają swoje rozmiary (a często również pozycję na stronie) w zależności od rozmiarów ekranu, na którym są wyświetlane. Dzięki temu wykonana strona internetowa jest przejrzysta i komunikatywna również podczas przeglądania na urządzeniach mobilnych.

Responsywne menu

Podstawowym elementem projektowanych przez nas stron internetowych i jednocześnie jednym z najważniejszych modułów serwisu jest moduł głównego menu, który najczęściej umieszczony jest na górze strony. Umożliwia on przejrzyste i łatwe poruszanie się po stronie internetowej oraz szybkie odnajdywanie treści, która interesuje czytelnika W celu zachowania tej funkcji podczas przewijania strony w oknie przeglądarki internetowej menu zakotwiczone jest na stałe na górze ekranu i nie zmienia swojej pozycji. Menu jest w pełni responsywne i ze względów praktycznych zmienia swój wygląd podczas wyświetlania na ekranie telefonu lub tabletu. W tym przypadku ma postać ikony i dopiero po jej dotknięciu rozwijane jest właściwe menu. Bardzo ciekawym wariantem menu jest menu w postaci panelu graficznego, który zawierać może oprócz odnośników tekstowych również zdjęcia lub inne elementy graficzne. Dzięki takiemu zabiegowi każda wdrażana strona internetowa zyskuje na atrakcyjności. Oczywiście na stronach internetowych o rozbudowanej treści stosujemy również responsywne menu dodatkowe, które usprawnia nawigację np. pomiędzy artykułami blogu, czy zdjęciami zamieszczonymi w galerii.

Interaktywny baner reklamowy

Dużym powodzeniem wśród osób zamawiających u nas realizację strony internetowej cieszą się interaktywne, responsywne banery reklamowe, które w ciekawy i dynamiczny sposób prezentują najważniejsze komunikaty i hasła, na które internauta ma zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Jednocześnie mają one za zadanie zachęcać do dłuższego przeglądania wyszukanej strony internetowej i odwiedzenia podstron serwisu www.

Galeria

Projektowane dziś strony internetowe nie mogą obyć się bez galerii, która oprócz atrakcyjnego sposobu prezentacji zdjęć, musi również umożliwiać ich segregowanie zgodnie z założoną tematyką, a także umożliwiać internaucie intuicyjne dotarcie do treści, która jest uzupełnieniem zdjęć, a która znajduje się w innej części serwisu.

Formularze kontaktowe

Niezbędnym elementem każdej strony internetowej są formularze kontaktowe, za pomocą których osoba odwiedzająca witrynę może w wygodny sposób skontaktować się z jej właścicielem, jeśli strona ją zainteresowała. Pozycje formularzy kształtowane są zgodnie z wymaganiami zamawiającego project strony internetowej. Każdy z formularzy posiada zabezpieczenia antyspamowe, które uniemożliwiają ich wykorzystanie do rozsyłania niepożądanych informacji.

Moduły rejestracji i logowania

Uzupełnieniem formularzy kontaktowych są moduły rejestracji i logowania, które umożliwiają korzystanie z tej części strony internetowej, która została przewidziana tylko dla osób zarejestrowanych.

Wyszukiwarka

Bardzo pożytecznym modułem, który powinien znaleźć się zwłaszcza w dużej witrynie internetowej jest wyszukiwarka treści, która umożliwia segregowanie wyników wyszukiwania na podstawie wskazanych kryteriów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że odwiedzający naszą stronę internetową znajdzie interesujące go informacje.

Responsywny blog

Blog jest modułem, który daje możliwość publikacji na stronie internetowej treści w formie artykułów, które prezentowane są w sposób responsywny, co zdecydowanie poszerza grono odbiorców o osoby, które korzystają głównie z urządzeń mobilnych.